ZOEKEN:
Vacatures -> Vacature Adviseur informatie en media
Vacature Adviseur informatie en media

Wie wij zijn
De Bibliotheek Amstelland is het platform voor kennis en cultuur in de regio Amstelveen, Aalsmeer en Uithoorn. Onze organisatie is volop in transitie, van collectie naar educatie en programmering.

Wij zijn een laagdrempelige en onafhankelijke voorziening en kiezen voor delen. Het delen van onze deskundigheid met onze leden en het samenwerken met die (maatschappelijke) organisaties die kunnen bijdragen aan onze kernfuncties. Lezen, leren, informeren, kunst & cultuur en ontmoeting & debat.


Het doel
De bibliotheek levert zichtbaar meerwaarde voor de inwoners van onze gemeenten.


Onze inzet
Proactief cultureel ondernemerschap, vanuit de waarden van een professionele cultuur en een lerende organisatie.

 

Spreekt dit je aan en wil jij jouw expertise delen? Wij zoeken een:

 

Oproepkracht Adviseur Informatie en Media (m/v)

 

Wat je bij ons gaat doen
De Adviseur Informatie en Media is een gastvrije serviceverlener die klanten helpt hun weg te vinden in de bibliotheek. Je verwelkomt de klanten en creëert een aangenaam verblijfsklimaat. Je ondersteunt hen bij de service- en wegwijsvragen, leert hen de catalogus en de zelfservice mogelijkheden van de website kennen en helpt bij het gebruik van apparatuur. Ook administratieve handelingen, ondersteuning van het uitleenproces, opruimen en het gebruiksklaar maken van apparatuur zijn onderdeel van deze rol. Je bent een proactieve en enthousiaste adviseur van individuele klanten bij leerplezier, taalbevordering, algemene ontwikkeling en het vergrote van de zelfredzaamheid. De adviseur beantwoordt (complexere) informatievragen. Je bent in staat om hierbij digitale en landelijke mogelijkheden te benutten (databanken, IBL). Door het aantrekkelijk presenteren van de collectie en het actief ‘verkopen’ van het assortiment verleid je de klant tot een langer bezoek en de afname van meer producten en diensten.

 

Wie wij zoeken
Je bent klantgedreven en prestatiegericht. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bezit goede digitale vaardigheden, je werkt graag samen, houdt van organiseren, bent flexibel en oplossingsgericht. In je werk ben je accuraat en zelfstandig. Je hebt verkoopvaardigheden en weet hoe je zaken moet aanbieden op displays.

 

Wat wij vragen

•    Een relevante MBO-4 opleiding op het gebied van bibliotheken
•    Kennis van het assortiment van de bibliotheek en de programmering

•    Ruime commerciële ervaring in verkoop en advies

•    Adviesvaardigheden
•    Kennis van relevante softwaretoepassingen

•    Kennis van algemeen maatschappelijke en lokale ontwikkelingen


Wat wij bieden

Een boeiende, afwisselende en veelzijdige rol in een organisatie die volop in beweging en in ontwikkeling is. Als Adviseur Informatie en Media lever je een belangrijke bijdrage in de front office van de bibliotheek. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO openbare bibliotheken. De functie is ingeschaald in schaal 4. Salarisindicatie: tussen € 1677,- en € 2339,- bij een 36-urige werkweek, exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Het betreft in eerste instantie een functie voor de periode van 1 jaar, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd.

Solliciteren
Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Lizet van Zegveld (manager Publieke Dienstverlening) op 020-6414126.
Je kunt je sollicitatie per e-mail richten aan de Bibliotheek Amstelland, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. vacature oproepkracht Adviseur Informatie en Media.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.