ZOEKEN:
Vacatures -> Vacature medewerker klantenservice
Vacature medewerker klantenservice

Wie wij zijn

De Bibliotheek Amstelland is het platform voor kennis en cultuur in de regio Amstelveen, Aalsmeer en Uithoorn. Onze organisatie is volop in transitie, van collectie naar educatie en programmering.

Wij zijn een laagdrempelige en onafhankelijke voorziening en kiezen voor delen. Het delen van onze deskundigheid met onze leden en het samenwerken met die (maatschappelijke) organisaties die kunnen bijdragen aan onze kernfuncties. Lezen, leren, informeren, kunst & cultuur en ontmoeting & debat.

Het doel
De bibliotheek levert zichtbaar meerwaarde voor de inwoners van onze gemeenten.

Onze inzet
Proactief cultureel ondernemerschap, vanuit de waarden van een professionele cultuur en een lerende organisatie.

 

Spreekt dit je aan en wil jij jouw expertise delen? Wij zoeken een:

Oproepkracht medewerker klantenservice (m/v)

 

Wat je bij ons gaat doen
In het team Publieke Dienstverlening heeft de medewerker klantenservice de rol van gastvrouw/heer. Je bent een gastvrije serviceverlener die klanten helpt hun weg te vinden in de bibliotheek. Je verwelkomt de klanten en creëert een aangenaam verblijfsklimaat. Je ondersteunt hen bij de service- en wegwijsvragen, leert hen de catalogus en de zelfservicemogelijkheden van de website kennen en helpt bij het gebruik van apparatuur. Ook administratieve handelingen, ondersteuning van het uitleenproces, opruimen en het gebruiksklaar maken van apparatuur zijn onderdeel van deze rol. Daarnaast lever je een actieve praktische bijdrage aan de voorbereiding en uitvoering van de programmering in de bibliotheekvestigingen.

Wie wij zoeken
Je bent klantgedreven en prestatiegericht. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bezit basis digitale vaardigheden, je werkt graag samen en bent flexibel. In je werk ben je accuraat en zelfstandig.

Wat wij vragen

•    Een relevante MBO-3 opleiding
•    Kennis van het assortiment van de bibliotheek en de programmering

•    Ruime commerciële ervaring in verkoop of horeca is een pre
•    Kennis van relevante softwaretoepassingen

•    Kennis van algemeen maatschappelijke en lokale ontwikkelingen

Wat wij bieden
Een boeiende, afwisselende en veelzijdige rol in een organisatie die volop in beweging en in ontwikkeling is. Als medewerker klantenservice lever je een belangrijke bijdrage in de ffont office van de bibliotheek. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO openbare bibliotheken. De functie is ingeschaald in schaal 3. Salarisindicatie: tussen € 1640,- en € 2218,- bij een 36-urige werkweek, exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Het betreft in eerste instantie een functie voor de periode van 1 jaar, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd.

Solliciteren
Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Lizet van Zegveld (manager Publieke Dienstverlening) op 020-6414126.
Je kunt je sollicitatie per e-mail richten aan de Bibliotheek Amstelland, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. vacature Oproepkracht medewerker klanterservice.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.